Aprašymas

VISĄ DEŠIMTMETĮ kurdami gyvenamųjų namų projektus išmokome įsiklausyti į šiandienos klientų lūkesčius ir kas kartą pasiūlyti vis išskirtinesnį produktą. Naujausias mūsų projektas “Pavilnio aura” yra absoliučiai unikalus ir neturintis analogų gyvenamojo būsto rinkoje.
MODERNAUS STILIAUS NAMAI suprojektuoti maksimaliai išsaugant gyventojų privatumą, patogią ir saugią aplinką bei užtikrinant visišką ramybę. Namai išsidėstę unikalioje vietoje, kurią supa nuostabus Pavilnių regioninis parkas. Dideli vitrininiai langai leidžia stebėti gamtos ir miško grožį skirtingais metų laikais, o paukščių čiulbėjimas atsipalaiduoti. Visa ši harmonija pasiekiama įsikūrus vos 8 km arba 15 minučių automobiliu nuo miesto centro. Šalia esantys privatūs bei valstybiniai darželiai, mokyklos bei visuomeninis transportas sukuria šiai vietai dar daugiau pridėtines vertės ir patogumo ypatingai šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais.
PROJEKTE SIŪLOMI 70, 80 ir 100 kv. m mažaaukščiai blokuoti gyvenamieji namai. Kiekvienas namas turi nuosavą žaliuojantį kiemą su erdvia medine terasa, vietą 2 automobiliams ir atskirą įėjimą. Atskiri įėjimai suteikia daugiau privatumo, o nuosavas kiemas leidžia mėgautis puikiu laiku su šeima ir draugais. Jauki svetainės ir valgomojo zona, miegamieji bei vonios kambariai suprojektuoti maksimaliai patogiam šeimos gyvenimui. Išskirtinai aukštos miegamųjų lubos leidžia turėti papildomą plotą – antresolę, kurioje galima įsirengti darbo zoną, edvę poilsiui ar pramogoms.
JEI ŠIUO METU IEŠKOTE stilingo, idomaus ir išskirtinio būsto šis projektas ko gero pats geriausias pasirinkimas Jums.

PIRMESNI RENKASI GERIAUSIUS NAMUS KVARTALE – kraštinį, su patinkančia orientacija pasaulio šalių atžvilgiu, didesniu sklypu, kvartalo pradžioje ar gale – prie miško!

NAMAI STATOMI PAGAL A+ ENERGETINIO NAUDINGUMO REIKALAVIMUS, kas sąlygoja mažus šilumos nuostolius ir svarbiausia – ypatingai mažas šildymo bei kitas eksploatacines sąnaudas.

Panašūs projektai

Kalnėnai

  • Beds: 4
  • Baths: 2
  • 120 m2

Anglų penketas

  • Beds: 5
  • Baths: 3
  • 125 m2

Compare listings

Compare